Chatroulette

Chatroulette tüm dünya`da milyonlarca kullanıcısı olan bir görüntülü sohbet sitesidir. Türkiye`de özellikle bir çok kullanıcısı bulunan bu sistemde kullanım oldukça kolay ve basittir.
Önce ChatRoulette.Gen.TR sitemize girdikten sonra bağlan butonlarına tıklamanız yeterlidir. Burada karşınıza önce bir kamera uyarısı gelecektir.
Siz bu uyarıyı onaylar veya onaylamaz tamamen size kalmış bir seçenektir, devamında karşınıza rast gele insanlar gelir, değiştir butonu ile arama yapabilirsiniz karşınıza gelen kişi sohbet etme kriterlerine uyuyorsa doyumsuz bir sohbete başlıyorsunuz.
Sitemizde tabi bazı kurallar vardır neticesinde online sohbet sitesinde uygunsuzluklar söz konusu olabilir bu tür durumlarda rapor et butonuna tıklayarak kişiyi şikayet etmiş olursunuz ve kişi süresiz banlanır fakat haksız ban yediğinizi düşünüyorsanız iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.
Tagged with: ,
Posted in Genel
3 comments on “Chatroulette
  1. heleni diyor ki:

    seksikız ları seviyorum çok seksisin

  2. yalcın diyor ki:

    neden engel v erıyo bu yaaa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

sohbet