Gizlilik Politikası

Üçüncü Tarafların Hakları Üzerine

Bu Gizlilik Politikası, üçüncü taraflar için uygulanabilir haklar yaratmaz veya web sitesinin kullanıcılarıyla ilgili herhangi bir kişisel bilginin açıklanmasını talep etmez.

Uygulama Mağazaları ve Harici Web Siteleri ya da Hizmetler

Uygulama mağazanız (örneğin, iTunes veya Google Play) Kişisel Bilgiler, Ödeme Bilgileri, Coğrafi Bilgi ve diğer kullanım amaçlı veriler gibi Hizmetler’i kullanımınızla bağlantılı olan belirli bilgileri toplayabilmektedir. Bu tür bilgilerin üçüncü taraf bir uygulama mağazası tarafından toplanması konusunda herhangi bir kontrol mekanizmamız yoktur ve bu tür herhangi bir bilgi edinme veya kullanım işlemi, söz konusu üçüncü tarafların uygulamış olduğu gizlilik politikalarına tabidir.

Hizmetler, üçüncü taraf web sitelerine giden bağlantılar içeriyor olabilir. Bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriği üzerinde hiçbir kontrol mekanizmasına sahip değiliz. Bu nedenle, üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinden veya gizlilik politikalarından sorumlu değiliz. Diğer web sitelerini ziyaret ederken, söz konusu bu web sitelerinin geçerli üçüncü taraf gizlilik politikalarını ve Kullanım Koşullarını kontrol etmeniz gerekecektir.

İşbu Gizlilik Politikası’nda Yapılan Değişiklikler

İşbu Gizlilik Politikası, bu Gizlilik Politikası’nın başlangıcında belirtilen tarihten itibaren geçerlidir. Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman değiştirebiliriz ve güncelleyebiliriz. Böyle bir değişiklik Hizmetler’de bildirilecektir. Bu Gizlilik Politikası’nda böyle bir değişiklik yapıldıktan sonra Hizmetler’e eriştiğinizde, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Yürürlükteki kanunların izin verdiği ölçüde, Bilgiler’in kullanma ve işleme prosedürlerimizin, Bilgiler’i topladığımız anda geçerli olan Gizlilik Politikası’na tabi tutulduğunu lütfen unutmayınız. Lütfen bu Gizlilik Politikası’nı düzenli olarak kontrol ediniz.