ChatRad – Chatroulette Alternatif

ChatRad, Chatroulette ve Omegle gibi rastgele sohbet sitelerine alternatif ama farklı bir vizyona sahiptir. Çoğu rasgele sohbet siteleri, soyunmakta olan insanlarla doludur ve çoğu kullanıcı bu çekici bulmaz ve arkadaş edinmek, romantizm bulmak ve sosyalleşmek için iyi vakit geçirmek için yeni insanlarla tanışabilecekleri bir sohbet sitesi aramaktadır. Gerçek dünyada, kıyafetler olmadan caddede yürürken insanlar bulamazsınız ve çevrimiçi olması, bunun farklı olduğuna inanmıyoruz. 24/7 çevrimiçi moderatörlerimiz var ve bu mod çalışanlar yanlış davranan veya kendilerini camda göstermeye çalışan kullanıcıları hızla kapattı.

Bizi farklı kılan budur ve misyonumuz, rahatça kullanabileceğiniz bir web kamerası sosyal paylaşım ağı kurmaktır. Sohbet Rad’ını kendinizi ifade edebilmeniz ve dünyanın farklı yerlerinden insanlar hakkında bilgi edinmek için arkadaş edinmek, romantik olmanız, şarkı söylemeniz, bir enstrüman çalmanız ya da insan seviyesinde diğer kullanıcılarla bağlantı kurmak için ChatRad’ı kullanabilirsiniz. Politikayı, kültürünü ve sizi ilgilendiren birçok konuyu tartışabilirsiniz. Chatroulette ve özellikle Omegle bir sergi oyun parkı haline geldi ve bunun sitemizde olmasına izin vermeyeceğiz.


ChatRad’i kullanmak 2 kolay adımda geçebilir: Önce “Başlat” a basın ve ardından web kameranızı etkinleştirin, hepsi o kadar! Bunu yaptıktan sonra, web kamerası sohbetine bakmak için dünyadaki binlerce yabancıyla bağlantı kuracaksınız. Denemek; Kiminle tanışacağını asla bilemezsin, belki gelecekteki kocan, eşin, iş ortağın ya da sadece yeni bir ömür boyu arkadaşın. Sitemiz dünyadaki insanlar arasında bağlantı kurmak ve gezegenimizin köşelerinden birer kelimenin tam anlamıyla uzaklaşmasını sağlamakla ilgilidir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir