ChatRandom

Chatrandom, kullanıcı sayısı ve sunduğu özellikler sayesinde rastgele video sohbet listemizin başında gelen sitelerden birisidir. Diğer alternatiflerin aksine, kullanıcılara birçok farklı seçenek sunmaktadır. Chatrandom’da çok fazla seçenek vardır ve diğer siteler ile kıyaslandığında farklı bir düzeyde bulunmaktadır.

Hızlı bağlantılar, video ekranını büyütebilme ve kullanım kolaylığı, bu sitenin herhangi bir zamanda 20,000 üzerinde kullanıcının çevrimiçi olmasının bazı sebepleridir. Sayısız odadan birini deneyin, web kameranızla bağlanın ve aynı yerde bulunan birçok kullanıcı ile metin ya da video sohbet gerçekleştirin. Aynı zamanda, tamamen gey erkeklerden oluşan bir sohbet sitesi arıyorsanız, Chatrandom gey kısmına göz atın, çünkü orası erkeklerin karşılıklı kameraları ile eğlendiği popüler bir yerdir.

Alexa sıralamasında ilk 10 binde bulunan site, kararlı bir şekilde büyümektedir ve bu tür kamera siteleri söz konusu olduğunda tartışmasız liderdir. Sundukları tüm özelliklerle birlikte, sıklıkla siteyi tekrar ziyaret edip bir yenilik olup olmadığına bakıyorum, çünkü sitenin sahiplerinin çok yaratıcı olduğu aşikar bir durum.

Bu siteyi kullanmak son derece kolay; sadece başla butonuna basın, sorulduğunda web kameranızı etkinleştirin ve sonraki kullanıcıya geçmek için sonraki butonuna tıklayın. Bu siteyi kullandığım süre boyunca sürekli olarak kullanıcı sayısının fazlalığından bahsedilen ortamda, hiçbir seferinde aynı kullanıcıya iki kez bağlanmadım.

Chatrandom ülke seçimini ve sadece web kamerası olan kullanıcılara bağlanma seçeneğini ekledi ve site çok daha iyi oldu, bunun kullanıcılar üzerinde etkili olacağından da eminim. Bir şans verin.

Bu site, diğer tüm sitelerin toplamından daha fazla üye çekerek listemizdeki en popüler site olmuştur. Kullanıcılarımızın görüşlerine göre, sektördeki bir numaralı Chatroulette sitesi Chatrandom’dur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir